Kdo jsme:
Vox Group a.s. je komerční akciová společnost zaměřená na bezrizikové * kolektivní podnikání a výdělek široké skupiny občanů. Různými podnikatelskými aktivitami využíváme síly skupiny k tvorbě zisku, který rozdělujeme mezi jednotlivé akcionáře. Akcie rozdáváme zdarma, za propagaci naší společnosti a za aktivitu na našich portálech. Umožňujeme lidem, kteří nemají vlastní kapitál, zkušenosti, nebo čas, aby využili některou z možností našich sedmi projektů. Za propagaci naší firmy nabízíme též finanční odměnu. V uplynulém roce jsme dosáhli obratu přes 35 mil. kč.

Neváhejte a přidejte se !!!
  1. Vox Pack
Výměnou za propagaci naší společnosti Vám nabízíme stát se zdarma spoluvlastníky naší firmy a podílet se i na již stávajících ziscích společnosti Vox Group a.s. .
Projekt Vox Pack na svých pěti pobočkách zaměstnává v oblasti balení výrobků a výroby papírové reklamy 24 stálých zaměstnanců a dalších 450 brigádníků na domácí práce.

Propagujte Vox Group a profitujte !!!
  2. Rex Vox
Sociální síť 2. generace na adrese www.RexVox.com, která na rozdíl od konkurenčních sítí rozděluje bezezbytku všechny zisky z reklam mezi všechny uživatele - akcionáře společnosti podle jejich aktivity na síti.Většina lidí si řekne: "není možné konkurovat Facebooku a Twitteru". Jsme přesvědčeni, že s Vámi to možné je, pokud nová sociální síť nabídne něco navíc. Na rozdíl od stávajících poskytovatelů soc. sítí nabízíme spoluvlastnictví, výdělek a možnost pro uživatele ovlivňovat vývoj sítě svými nápady a kreativitou. Naší síti tímto dáváme sociální rozměr.

Vydělávejte i Vy na internetu !!!  3.Vox Energy
Elektrická energie a plyn. Existuje již velké množství společností, které poskytují slevy na elektřinu a plyn. Naše společnost Vám nabízí spoluvlastnictví firmy, která Vám jako vlastníkům nabídne ty největší slevy plus podíl na ziscích společnosti. Ze zákazníka se stanete vlastníkem získáním akcií naší společnosti. Akcie nyní rozdáváme zdarma, abychom motivovali lidi k zapojení se do tohoto našeho projektu.
Vyžádejte si nazávazně informace - odešlete formulář na straně níže.

Dnes zadarmo, zítra za peníze !!!  4. Vox Mobile
Nabízíme jednoduchost:
1. paušál 25 Kč/měsíc
2. bez závazků (ukončení ke konci každého měsíce)
3. 20 sms každý měsíc zdarma
4. sms do všech sítí 0,90 kč/sms
5. volání zdarma mezi uživateli sítě
5. 20 min. volání do všech sítí zdarma
5. 0,90 Kč/min. - do sítě T-mobile
6. 0,90 Kč/min. - do ostatních sítí
7. pouze pro zaměstnance a akcionáře fa. Vox Group a.s.
8. další tarify na Vox mobile

Staňte se akcionářem, společně voláme nejlevněji !!!  5. Vox Net
Bazar zboží, autobazar burza práce, aukce, inzerce, informace, komunikace, seznamka, zábava, hry, reklama, imobilie, loterie, poptávka a zprostředkování zakázek a práce. Na internet směřuje velká část podnikatelských aktivit firem. Je to proto, že na vývoj internetových aplikací je třeba relativně nízkých nákladů, zisky mohou být ale obrovské. Zveme Vás všechny k podílu na těchto ziscích. Nenechejme vydělávat pouze jednu nebo dvě firmy. Pokusme se, je to snadné. Internet má doma skoro každý. Databáze a internetové aplikace Vám nabízíme též zdarma.

Za Vaši propagaci nabízíme profit !!!  6. Vox Trade Mark
Další záležitostí, kde jde o velké peníze je známá značka. Kdo má vyhlášenou značku, má zákazníky a zisky. Tím má finance na vývoj a investice. Vytvořme známou značku.
Vaše propagace je Vaším kapitálem. Tento Váš kapitál Vám dokážeme zúročit. Do reklamy investují všechny úspěšné firmy každoročně nemalé částky. Vaše propagace má velkou hodnotu, kterou můžete využít !!! Po registraci na naší síti obdržíte přístup k Vaší peněžence, do které nevkládáte peníze ale pouze svou aktivitu na internetu.

Ochutnejte s námi značkového vína !!!  7. Vox Help
projekt určený pro začínající podnikatele, kteří nemají dostatečný kapitál pro rozvinutí firmy. Hledání drobných investorů a vyřizování dotací z evropské unie. Malým firmám nabízíme společná výběrová řízení, společné nákupy materiálu a společnou realizaci větších zakázek, na což by jednotlivé firmy neměly dostatek vlastních sil. Vytvoření společné strategie se jistě vyplatí.

Podnikejte s námi !!!


Veškeré informace naleznete v naší centrální skupině Vox Group a.s. v jednotlivých záložkách.

Vaše volby (prosím zaškrtněte)

1.chci se zdarma stát akcionářem Vox Group a.s.
2.chci se stát uživatelem sítě RexVox
3.chci levnější elektřinu a plyn
4.chci levnější telefonování
5.chci profitovat z reklam na portálech Voxu
6.pomohu propagovat myšlenku kolektivního podnikání
7.mám zájem o společné nákupy materiálu a zboží
 
Vše chci bezplatně a nezávazně.
Chci více informací e-mailem
 
 

Jméno: * povinné
Příjmení: * povinné
Email: * povinné

Připomínky / návrhy / spolupráceZadejte prosím hlavní město ČR

* povinné